KURTULUŞ İLKOKULU
Copyright ® 2013 Tüm Hakları Saklıdır.
9 Eylül İlkokulu-Deniz Plaza sponsorluğunda yapılan 5. sınıflararası Matematik olimpiyatında okulumuz öğrencilerinden Asım Semerci 4.  Ceren Şahin de 5. olarak altın almaya hak kazandılar.
Asım Semerci
Ceren Şahin
Sakallı Kardeşler bu yıl da satrançta başarılıydı

*2012 Yusuf Değirmencioğlu Anı Satranç Turnuvasında Mustafa sakallı 2.Hasan Sakallı 3.olmuştur.
*Gadobekya 2012" 12 Yaş Altı Satranç Turnuvası"nda Mustafa sakallı 2. Hasan Sakallı 3.olmuştur.
*2012 İstanbul Küçükler Satranç İl Birinciliğinde Mustafa Sakallı 7 tur üzerinden,5 turu alarak 5 puanla iyi bir derece elde etmiştir.
*2012 Kemal Deniz Minikler Satranç Turnuvasında Mustafa Sakallı Lefkoşa Bölgesi 1.ciliğini,Hasan Sakallı ise Girne Bölgesi 3.lüğünü elde etmiştir.
*2012-2013 Eğitim Öğretim yılı Fikri Karayel 2.Anı Satranç Turnuvasında Hasan Sakallı 1. Mustafa Sakallı 2.olmuştur.
*2012-2013 Eğitim-Öğretim yılı Özgürlük İlkokulu KTÖS Metin Fellahoğlu Anı Satranç Turnuvasında Mustafa Sakallı 2.Hasan Sakallı 3. Olmuştur

Mustafa Sakallı(kısa boylu)ve Hasan Sakallı okul müdürü İlksen Kutlar ve satranç öğretmeniSadık azimli ile birlikte.
    38 yıllık geçmişi başarılarla dolu olan okululumuz geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yıl da kolej giriş sınavlarında yine çok başarılydı. Sınava zorlu bir maratonla hazırlanan tüm çocuklarımızı, bu sınavda başarılı olan çocuklarımızı kutlar; çocuklarımızı yetiştiren öğretmenlerimize ve bu zorlu koşuda bizlere destek veren velilerimize okulumuz adına teşekkür ederiz. Bir yandan sınava hazırlanırken bir yandan da sosyal etkinliklerini başarıyla yürüten çocuklarımıza bundan sonraki yaşamlarında başarılar dileriz. Yolunuz açık olsun.

İşte sınavı kazanan 22 çocuğumuz :