KURTULUŞ İLKOKULU
Copyright ® 2013 Tüm Hakları Saklıdır.
Sevgili Öğrenciler;

       Herkes için yoğun ve yorucu geçen bir öğretim yılını daha bitirmiş bulunmaktayız.2012-2013
eğitim ve öğretim yılının herkes için iyi geçtiğini ümit eder, siz değerli çocuklarımıza bundan
sonraki eğitim ve öğrenim yaşamınızda, sağlık başarı ve mutluluk dolu yıllar temenni ederim.
Bu yıl 5. sınıfta olan ve kolej sınavlarına hazırlanan çocuklarımız her yıl olduğu gibi yine zorlu
bir kurs ve sınav temposu içerisinde esas sınavlara hazırlanma çabası içerisinde olmuşlardır.
Bundan sonraki eğitim ve öğrenim yaşamınıza nerede devam ederseniz edin sizlere tavsiyem,
geleceğinize dönük hedefler belirleyerek eğitim planlamanızı yapın.Hangi mesleğe ilgi duyuyorsanız ona karar verip onunla ilgili olabilecek en doğru okuma tercihlerinizi yapınız.
       Biz velilerin yaşayabileceği en büyük mutluluk siz değerli çocuklarımızı gelecekte başarılı işler yapan ülkesinin gelişmesine katkı sağlayan insanlar olarak görmektir.
       Devir teknoloji devri, Dünya ise artık çok küçüldü.Bir tuşla Dünya'nın öbür ucuna ulaşmak mümkün.Bilgiye ulaşmak çok kolay.Sizlere tavsiyem bu teknolojik avantajları sağlayan cep telefonları,Bilgisayar, ipad gibi elektronik cihazları sadece oyun oynama amacıyla kullanmayınız, bu size pek birşey kazandırmaz.Kendinizi geliştirmek,dersleriniz ile ilgili bilgilere ulaşmak ve Dünya ile ilgili yeni bilgilere ulaşmak, birşeyler araştırmak ve okumak için de kullanınız.
       Okul aile birliğimiz olarak bu yıl halı saha büfesinin elektrik bağlantısı yapılmıştır.Çocuklarımızın mezuniyet ve okul bando takımının kıyafetleri Türkiye'den alınmıştır.Okul yararına rozet organizasyonu gerçekleştirilmiştir.22 Nisan balosunda çocuklara meyve suyu ve browni ikramı yapılmıştır. Öğretmenlere ait tuvaletlerin yıkılıp muavin odası olarak kullanılması için gerekli tamiratlar yapılmış ve iç dekorasyon ve mobilyalar alınmıştır.Ayrıca okul sekreteri masası yenilenmiştir.Salonla sınıflara geçişlerde üstün açık olması nedeniyle kış döneminde yaşanan sıkıntı dikkate alınarak üst taraf kapatılmıştır.
       2012-2013 eğitim ve öğretim yılının başarıyla gerçekleşmesinde katkıları olan Okul Müdürümüz Sn.İlksen Kutlar ve değerli öğretmenlerimize ve de okul çalışanlarımıza değerli katkı ve emeklerinden dolayı teşekkür ederiz.
Bu yıl okul aile birliği çatısı altında birlikte çalıştığımız değerli çalışma arkadaşlarıma da emek,özveri ve katkılarından dolayı teşekkür ederim.
Siz değerli velilerimize de bizlere gösterdiğiniz ilgi ve katkılarınızdan dolayı teşekkür eder, çocuklarınızın bundan sonraki eğitim hayatlarında başarılar dilerim..

                                                       Okul Aile Birliği Başkanı
                                                          Elmaziye Emirzade        

Okul Aile birliği Yönetim kurulu ;

1.sıra soldan sağa Cediye Özberenk(Sekreter),İlksen Kutlar(Müdür),Elmaziye Emirzade(Başkan),Memnune Tankurt(Veznedar),EmetullahArmağan

2.sıra Murat Özsusuzlu,Yunus kayacık,Asım Metti,

Fotoğrafta olmayanlar Hasan Siperci(Asbaşkan)Rasiha Egemen,Hatice Atakol.